Podcastová platforma Anchor nabízí tvůrcům novou službu. Počínaje dneškem mohou uživatelé nahrávat krátké minutové trailery k upoutání svých potenciálních posluchačů. Aplikace vám pomůže s nastavením hudby či obrázku na pozadí a finální produkt tak bude snadnější sdílet.

Anchor je v současnosti společností pod hlavičkou firmy Spotify, která ji získala v rámci velkého podcastového boomu začátkem letošního roku. Ze začátku nebylo přesně patrné, jak platforma bude se Spotify spolupracovat, avšak zatím se zdá, že si jde stále tak trochu vlastní cestou. Nezávisle na Spotify tvoří nové aktualizace a nabízí lepší služby.

Uživatelům Anchoru se může zdát, že se nejedná o převratnou novinku. Funkce nahrání traileru, zde byla k dispozici i dříve. Ta nabízela pouze možnost použití krátkého úseku původního podcastu. V současnosti lze nahrát trailer, který vystihne atmosféru podcastu a navnadí posluchače. Jako přidanou hodnotu nabízí Anchor vytvoření animovaných videí k vašemu dílu. Společnost doufá, že díky tomu dokáží autoři získat více posluchačů, z čehož samozřejmě plyne i větší profit pro firmu.

Zdroj: Engadget

Líbil se Vám článek? Odměňte nás sledováním naší stránky na  Facebooku. Každá práce něco stojí a bez vaší podpory se neobejdeme.  Děkujeme