Přesně před rokem Facebook představil svou seznamovací aplikaci. A dnes se ji konečně dočkají i obyvatelé USA. Novinka byla oznámena během události "New York, making the 20th century". Spolu s tím jsme se dozvěděli, že Evropa bude mít to štěstí začátkem roku 2020.

Společnost společně s tím oznámila dvě nové funkce Facebook Dating. Uživatel nyní může přidávat jakékoli ze svých instagramových příspěvků přímo na svůj profil. Zároveň s tím začíná fungovat tzv. "Secret Crush", která umožní přidat vaše instagramové sledující do speciálního listu lidí, o které máte zájem. Dotyční pak dostanou notifikaci o tom, že by zde mohl být někdo, kdo o ně má zájem.

Další novou funkcí bude přímé přidávání faacebook a instagram stories na Facebook Dating profil. Nathan Sharp, vedoucí produktového oddělení, tvrdí, že tím chtějí dosáhnout maximálního možného propojení svých aplikací.

Společnost se také bude dále snažit udržet svou aplikaci, co možná nejslušnější, a to především pro ženy. Mnoho z nich se potýká s posíláním nevhodných fotek nebo sexuálního harašení. Některé mají dokonce špatné zkušenosti se samotnými schůzkami. Právě proto skýtá aplikace možnost sdílení své polohy s kamarádem či kamarádkou v čase schůzky. Díky tomu může být randění bezpečnější.

Líbil se vám článek? Odměňte nás sledováním naší stránky na facebooku. Každá práce něco stojí a bez vaší podpory se neobejdeme. Děkujeme

Zdroj: Engadget, Foto: Cnet