Není to tak dlouho, co Niantic vypustil do světa novou hru Harry Potter: Wizards Unite a už teď má velké plány do budoucna. Wizards Unite fungují na stejné bázi jako Pokemon GO a stejnou cestou se vývojáři vydali i v rámci marketingové propagace. Proto se již toto léto dočkáme Wizards Unite Fan Festivalu !

Zatím neznáme moc detailů, ale je jasné, že se bude jednat od dvoudenní akci, která proběhne v Indianapolis. Pro české fanoušky je to sice trochu z ruky, ale jsem si jistý, že ti nejskalnější si cestu najdou. Akce se uskuteční 31.8-1.9. a zatím nevíme kdy a za kolik budou k dispozici lístky. Niantic by tuto informaci měl poskytnout v dohledné době.

Bylo by překvapivé, pokud by se Niantic nerozhodl podobnou akci udělat. Pro všechny své tituly podobné akce dělá, v některých případech, jako třeba u Pokemon GO, jde i o několik akcí ročně. Tvůrcům jde hlavně o to dostat fanoušky co nejvíc k sobě a vytvořit silnou komunitu. V některých případech dokonce nabízí speciální odměny. V případě Pokemon GO je to např. možnost chycení vzácných pokémonů jako je Celebi i o měsíc dřív.

Foto: ign.com