Milan se na otázku, jestli třídí, rozpovídal opravdu zeširoka. Stojí za to používat i jiné než žluté, modré a zelené kontejnery? Kam můžeme vrátit použité baterky a u koho na zahradě končí Milanovy platové krabičky od jídla? Dokonce i kapsle z jeho kávovaru najdou další využití.

Velkým tématem společnosti i podcastu jsou sdílené služby. Milan má v telefonu hned několik aplikací týkajících se dopravních sdílených služeb, ať už se jedná o elektrokola, elektrokoloběžky, nebo taxislužby. Kterou z aplikací si Milan vybral, aby dorazil k nám na natáčení?

Eko je mainstream a Milanovy fanynky jsou „díkybohuzato“ jeho součástí. Dnešní mladá generace se zajímá o veganství, vegetariánství nebo problematiku plastových brček a je motorem, který může změnit naši společnost.

Co se u Peroutků nedojí, vyzobou Milanovy slepice, které na jaře zřejmě čeká generační obměna. Uvidíme, jak náročná bude pro našeho hosta výměna slepic, protože jsou nejen zdrojem vajíček a profesionálními dojídačkami, ale také domácími mazlíčky.

Oblečení z brambor a pomerančů, brčka z těstovin a cukru – i o tom uslyšíte v našem podcastu s Milanem Peroutkou.