Vývojáři v Tesle, bohužel, během léta prošvihli svou příležitost pro odhalení nového pickupu, který již dlouho slibují. Nový termín není ještě úplně jistý, ale Elon Musk předpokládá, že to bude někdy v listopadu.

Vzhledem ke všem zpožděním, které Tesla tento rok má, musíme brát taková vyjádření trochu s rezervou. Avšak zdá se, že podle všech předpokladů by firma měla zvěřejnění svého nového vozu stihnout před začátkem roku 2020.

Pickup samotný je zatím zahalený tajemstvím. Již dříve fimra naznačila, že by se design mohl nést v "cyberpunkovém" duchu. Mělo by jít o jakousi fúzi mezi řidičskými vlastnostmi, které nabízí Porsche a sílou Fordu F-150. Vzhledem k progresu, který dělají automobilky Challenger a Ford se svými pickupy Rivian resp. elektrickou F-150, by si měly v Tesle pospíšit aby oboum konkurentům vzali vítr z plachet.

Líbil se vám článek? Odměňte nás sledováním naší stránky na facebooku. Každá práce něco stojí a bez vaší podpory se neobejdeme. Sdílíme pouze relevantní články zaměřené na ekologii a technologie.

Zdroj: Engadget, Foto: Tesla