Je to již 40 let od vydání prvního přenosného kazetového přehrávače Sony. Walkmany se navěky zapsaly do historie. A i když walkmanům dávno odzvonilo, stále se najdou jejich příznivci.

Poslední novinka z dílny NINM Lab se nese přesně v tom nostalgickém duchu, který by si fanoušek představoval. Walkman s názvem "It's OK" je opravdu jednoduchý. Žádné nesmyslné technické vychytávky. Vše je tak, jak bylo před 40 lety.

Dobře, ne úplně všechno. Schopnost připojit svá AirPods sluchátka pomocí Bluetooth v 80. letech chyběla. Díky technologii Bluetooth 5.0 a krásnému retro designu vyvedenému ve třech barevných provedeních, dochází k nádhernému spojení mezi osmdesátkami a moderní technologií. Navíc oproti nejnovějším smartphonům nabízí i 3,5mm jack. Nostalgie zachována a moderní technologie přidána velice jednoduše. Co víc si přát ?

Kampaň dnes odstartovala na Kickstrteru a předobjednávky se pohybují na ceně okolo 1400 korun. Jak se dalo předpokládat není to přístroj za hubičku. Avšak vzhledem k tomu, že cílová skupina je poměrně malá, nejedná se o žádné přestřelení. Věřím, že své fanoušky si najde velmi jednoduše.

Foto: Stuff